Babexi.com 'a hoşgeldiniz. Videolar yardımıyla artık internet sitemizi daha kolay bir şekilde kullanabilir, merak ettiğiniz ve problem yaşadığınız noktalarda videolarımızdan destek alabilirsiniz. Batu ve Beti size yardımcı olmak için heyecanla bekliyor.

SIKÇA SORULAN SORULAR / SİTE KULLANIM KILAVUZU


Üye Olurken Neden Bu Kadar Çok Bilgi İsteniyor ? | Babexi ®

Babexi ®, "Üye olurken neden bu kadar fazla bilgi isteniyor?" gibi sıkça sorular soruları sizler için cevapladı.

Kargo Ücreti Ne Kadar Tutar ? | Babexi ®

Babexi ®, "Satın aldığım ürünlerin gönderi ücreti, kargo ücreti ne kadar tutar?" gibi sıkça sorular soruları sizler için cevapladı.

Yurtdışı Ürün Gönderimi (İhracat) Var Mı ? Koşullarınız Neler ? | Babexi ®

Babexi ®, "Yurt dışına ürün gönderiyor musunuz?", "İhracatınız var mı?",  "Gönderim koşullarınız neler?"  gibi sıkça sorular soruları sizler için cevapladı.

Bursa İçi Müşterileriniz İçin Online Satışınız Var Mı ? | Babexi ®

Babexi ®, "Bursa içerisinde bulunan müşterilerimiz toptanbebegiyim.com web sitesinden online alışveriş yapabilirler mi?" gibi sıkça sorular soruları sizler için cevapladı.

Siparişim Kaç Günde Elime Ulaşır ? | Babexi ®

Babexi ®, en trend toptan bebe giyim ürünleri, fiyatları ve online alışveriş sistemi hakkında; "Siparişim kaç günde elime ulaşır, teslim edilir?" gibi sıkça sorular soruları sizler için cevapladı. Bursa Vişne Caddesi üzerinde bulunan toptan çocuk kıyafetleri mağazamızı ziyaret edebilir ya da web sitemizden ürünlerimizi ve fiyatları inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.

Kargo Ücreti Kime Ait ? | Babexi ®

Babexi ®, "Online toptan bebe giyim alışverişlerinde kargo ücreti kime ait ?" gibi sıkça sorular soruları sizler için cevapladı. Bursa Vişne Caddesi üzerinde bulunan toptan çocuk kıyafetleri mağazamızı ziyaret edebilir ya da web sitemizden ürünlerimizi ve fiyatları inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.

Babexi ® ' ye Nasıl Üye Olabilirim ? | Babexi ®

Babexi.com toptan bebe giyim alışveriş sitemize çok kolay bir şekilde üye olabilir, anında kolayca sipariş verebilirsiniz.

Aradığım Ürünü Nasıl Bulabilirim ? | Babexi ®

Babexi.com 'da artık sadece simgelere tıklayarak istediğiniz ürün çeşidine kolayca ulaşabilir, mevsimine göre seçim yapabilirsiniz. Babexi 'de toptan alışveriş artık çok daha hızlı, çok daha kolay! 

Sepetime Nasıl Ürün Ekleyebilirim ? | Babexi ®

Babexi.com 'da beğendiğiniz ürünlerin tüm renklerini artık aynı anda görebilir, çok hızlı bir şekilde seçim yapabilir, istediğiniz miktarı yazarak kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Sepetime Eklediğim Ürünlerin Adetlerini Nasıl Değiştirebilirim ? | Babexi ®

Babexi.com 'da artık sepetinizdeki ürünlerin adetlerini dilediğiniz miktarda değiştirebilirsiniz. İstediğiniz adeti yazarak güncelle butonuna basmanız yeterli. Toptan bebe giyim online satış sitesi Babexi 'de alışveriş şimdi çok daha kolay!