Babexi.com 'a hoşgeldiniz. Videolar yardımıyla artık internet sitemizi daha kolay bir şekilde kullanabilir, merak ettiğiniz ve problem yaşadığınız noktalarda videolarımızdan destek alabilirsiniz. Batu ve Beti size yardımcı olmak için heyecanla bekliyor.

SIKÇA SORULAN SORULAR / SİTE KULLANIM KLAVUZU


Babexi ® ' ye Nasıl Üye Olabilirim ?

Babexi.com toptan bebe giyim alışveriş sitemize çok kolay bir şekilde üye olabilir, anında kolayca sipariş verebilirsiniz.

Aradığım ürünü nasıl bulabilirim?

Babexi.com 'da artık sadece simgelere tıklayarak istediğiniz ürün çeşidine kolayca ulaşabilir, mevsimine göre seçim yapabilirsiniz. Babexi 'de toptan alışveriş artık çok daha hızlı, çok daha kolay! 

Sepetime nasıl ürün ekleyebilirim ?

Babexi.com 'da beğendiğiniz ürünlerin tüm renklerini artık aynı anda görebilir, çok hızlı bir şekilde seçim yapabilir, istediğiniz miktarı yazarak kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Sepetime eklediğim ürünlerin adetlerini nasıl değiştirebilirim?

Babexi.com 'da artık sepetinizdeki ürünlerin adetlerini dilediğiniz miktarda değitirebilirsiniz.İstediğiniz adeti yazarak güncelle butonuna basmanız yeterli. Toptan bebe giyim online satış sitesi Babexi 'de alışveriş şimdi çok daha kolay!