Babexi.com 'a hoşgeldiniz. Toptan Bebe Giyim , Toptan Çocuk Giyim sektörüyle alakalı gelişmeleri, yenilikleri artık buradan takip edebilirsiniz.

Çocuk Giyim Sektörü Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Hususları Sıraladık!

6. Virüsü Değil, Ekonomiyi Canlı Tutalım!

"Değişen dünyaya, gelişen teknolojiyle nasıl ayak uydurabiliriz?" "Firmalar olarak ne gibi tedbirler alabilir, ne gibi adımlar atabiliriz?"

Korona Virüsüne Karşı Önlemlerimizi Almalıyız!

5. Virüslerden Korunmak İçin Ne Gibi Önlemler Alabiliriz?

"Çocuk giyim sektörü olarak bizler, Korona (covid-19) virüsüne karşı ne gibi önlemler alabiliriz?" sizler için derledik.

Ponpon Baby Ürünleri Babexi 'de!

4. Ponpon Baby konuğumuz oldu, sorularımızı yanıtladılar!

Toptan bebek giyim sektöründe Bursa bebe giyim imalatçıları arasında 7 yıldır işbirliği içerisinde olduğumuz, toptan bebek kıyafetleri, bebek mevlüt takım, bebek patik, bebek tulum, kına ve özel gün kıyafetleri üretimi yapan Ponpon Baby 'e çeşitli sorular sorduk.

ANNE BEBEK BAKIM ÇANTASI | ELİTE ÇANTA | BABEXİ ®

3. Bu Videomuzda Elite Marka Bebek Bakım Çantasını İnceledik !

Bebek bakım çantası nasıl olmalı? Bebek bakım çantaları, bebeklerin doğduğu andan itibaren annelerin ihtiyaç duyduğu en önemli gereçlerden biridir. Bu videomuzda Elite marka bebek bakım çantasını inceledik.

İstanbul ve Bursa Çocuk Hazır Giyim Fuarı 2019

2. Babexi ® Çocuk Giyim Fuarına Katılacak mı?

Merak edilen soruları cevapladık! Düzenlenecek olan çocuk giyim fuarı hakkındaki düşüncelerimizi ve fuarın önemini dile getirdik.

Gündeme dair merak edilen soruları cevapladık!

1. Dolardaki Yükseliş Bebek Giyim Sektörünü Etkiler mi ?

"Doların yükselmesiyle birlikte Bursa toptan bebe giyim piyasasındaki fiyatlar ile ilgili bir değişim olacak mı ?" gibi merak edilen soruları bu bölümde cevapladık.