Babexi ® Bebek ve Çocuk Giyim Fuarına Katılacak mı ?

    CBME İstanbul Kids Fashion, UBM ICC tarafından düzenlenen, aynı tarihler içerisinde eş zamanlı olarak Bursa'da Tüyap işbirliği ile düzenlenen JUNIOSHOW çocuk giyim fuarı, bebek ve çocuk giyim sektöründe gerçekleştirilen en büyük organizasyonlardan biridir. Yılda iki kez olmak üzere Ocak ve Temmuz aylarında düzenlenen, 0-16 yaş arası bebek ve çocuk giyim ürünlerinin sergilendiği ve satışa sunulduğu bu fuarda bebe ve çocuk giyim modasına dair yüzlerce marka uluslararası alıcılarla buluşmakta ve bu durum sektöre büyük bir ivme kazandırmaktadır.

   Bebek, çocuk giyim ürünleri, bebek ve çocuk ev tekstili, mobilya, ayakkabı,  çorap, çamaşır ve aksesuarların sergilendiği bu fuarda yüzlerce değerli markayı bulabilir,  bu markalara ait ürünleri aynı zamanda Babexi ® 'de yani 6500 m²' lik dev shoowroomumuzda detaylı bir şekilde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.  

  Babexi olarak 2018-2019 kış sezonu içerisinde Ocak ayında gerçekleştirilecek olan 0-16 yaş bebek ve çocuk hazır giyim fuarında standımız bulunmayacak fakat, fuara ilgi gösteren müşterilerimiz için Bursa'daki fuar alanından ve İstanbul'dan gelecek olan müşterilerimiz için Mudanya feribot iskelesinden Vişne caddesinde bulunan mağazamıza gelebilmeleri için ücretsiz müşteri servislerimiz hizmet verecek, binlerce ürün sergilediğimiz dev shoowroomumuzda siz değerli müşterilerimizi karşılamaktan memnuniyet duyacağız.

  Çocuk giyim fuarına katılım ve ilgi gösteren müşterilerimiz bizimle +90 224 360 16 35 ve +90 549 316 38 16 numaralı telefon ile irtibata geçebilirler.

  Bereketli ve bolkazançlı işler temennisiyle...  

 

                                                                                                                                                                                                                                                                         Babexi