DAİMA PARLAYAN
BİR MARKA
Toptan bebe giyim sektörünün yıldız markası Babexi, sektörde 70 yılı aşkın tecrübeye sahip Balgüneş Tekstil’in bir markasıdır. Bir sektörün duayeni olmak için; kaliteden ödün vermeden, kendini tekrar etmeden, daima yenilenerek ve daima daha yükseği hedefleyerek; hep en iyisini sunmanız gerekir. İşte Babexi, bu emekle parlayan bir marka!
Babexi
Modası
MODERN VE ÇAĞDAŞ
OLMAK İLKEMİZ
Teknolojik yenilikleri takip ederek sektörün çağdaş yüzü olan Babexi; internet sayfası, IOS ve Android uygulamalarıyla kolay ve güvenli alışverişi hızlı teslimat ile dünyanın dört bir yanına sunuyor. Dünyanın 80’den fazla ülkesine yaptığı ihracat faaliyetleri ve 7/24 hizmet anlayışı ile Babexi, modern çağın yeniliklerini hızla benimsiyor ve hizmet kalitesine yansıtıyor.
HERKES İÇİN Babexi,
KALİTENİN ADRES!
Yüzlerce tedarikçisiyle Babexi, her zevke ve her bütçeye uygun ürünler sunabilmesiyle sektörde hakimiyet kuruyor. Zengin ürün çeşitliliğini, yüksek kalite ve uygun fiyatlarla sunabilen Babexi, sektörün herkes için parlayan yıldız markası olmaya devam ediyor.
Babexi
Hep Önde
PROFESYONEL EKİP,
YILLARCA KORUNAN BAŞARI!
Uzun yıllardır sektördeki varlığını en yüksek seviyede tutan Babexi, bu varlığı tabi ki profesyonel ekibiyle korudu. Deneyimli ve güler yüzlü personelleriyle BABEXI, sektördeki tecrübesini; güvenirlik, samimiyet ve profesyonellik olarak müşterilerine yansıtmaya devam ediyor. Böylelikle Babexi, daima parlıyor!
Babexi
En İyisi.
SEKTÖRE,
YÖN VERİYORUZ!
Sektörün yıldız markası Babexi, ilkeleri ve stratejisiyle; her sezon bebe giyim modasının trendlerini belirlemekte öncü olan markadır. 1000’e yakın tedarikçi zinciri, binlerce ürün çeşidiyle her yeni sezonda zengin kreasyonlar sunarak sektöre yön veren Babexi’nin ürünleri, 10.000 m2’den büyük mağazasında sergileniyor.
Misyonumuz
Daima sektörün öncü markası olmak. Ürün ve hizmet kalitesi, zengin ve özgün tasarımları, profesyonel ve güler yüzlü hizmeti, teknolojinin yeniliklerini takip ederek müşterilerine sunduğu kolaylaştırıcı olanakları, her bütçeye uygun, erişilebilir fiyatlarıyla daima örnek gösterilen marka olmak.
Vizyonumuz
Dünyanın 80’yi aşkın ülkesine yaptığımız ihracat faaliyetlerimizi geliştirerek, dünyanın her yerinde başarısı, güvenilirliği, kalitesi, ürün çeşitliliği, hızı ve profesyonelliği ile ün salmış bir toptan bebe giyim markası olmak.
TÜRKİYE'DEN
TÜM DÜNYAYA!
+
ÜLKEYE İHRACAT
+
MUTLU MÜŞTERİ
+
ÇEŞİT ÜRÜN
+
TEDARİKÇİ
Babexi, 1950 yılında kurulan, İplik, Örme Kumaş Boya Konfeksiyon alanlarında faaliyet gösteren Balgüneş Tekstil markasıdır. 15.000 metre kare mağazası ile Babexi bebe ve çocuk giyim sektöründe trendleri belirler. 10.000 farklı ürün çeşidiyle her sezon yeni ve zengin kreasyon hazırlayan Babexi, müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışır. Bebe ve çocuk giyimin toptan markası Babexi, imalattan doğrudan satışlarıyla uygun fiyat seçenekleri sunar.
MAĞAZALARIMIZI İNCELEYİN
Merkez-Bursa
Şimdi Babexi Ailesi’ne Katılmanın Tam Zamanı!
Hemen ücretsiz üye ol, binlerce mutlu müşteri arasına katıl.